Loading…

Digjet një autobus në Gjakovë

  • 22/01/2017 | 13:44

Digjet një autobus në Gjakovë

Në fshatin Osek Hile të Gjakovës dje një autobus është përfshirë nga zjarri, bën të ditur Policia e Kosovës.


“Zjarri është lokalizuar, ndërsa sipas viktimës deri te zjarri ka ardhur nga një defekt në elektrik”, thuhet në komunikatën e PK-së, transmeton gazetametro.net.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa vlera e dëmit të shkaktuar sipas viktimës është rreth 15.000 euro. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë