Loading…

Digjet një shtëpi në Pejë

  • 12/03/2017 | 13:22

Digjet një shtëpi në Pejë

Një shtëpi është djegur në fshatin Novoselë të Pejës. Dyshohet se deri te zjarri ka ardhur nga një kabllo eklektike.

Rastin e ka lajmëruar në Polici, viktima femër e komunitetit egjiptian. Njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin. Raportohet vetëm për dëme të konsiderueshme materiale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë