Loading…

Digjet një shtëpi në Prizren

  • 06/12/2016 | 11:11

Digjet një shtëpi në Prizren

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bëri të ditur se një shtëpi është përfshirë nga zjarri dje në Prizren.

Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Mbreti Longar” në ora 13:00.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse ndërsa, njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale të shkaktuara nga zjarri, nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë