Loading…

Digjet një shtëpi tek parku i qytetit në Prishtinë

  • 09/08/2020 | 23:08

Digjet një shtëpi tek parku i qytetit në Prishtinë

Një zjarr ka shpërthyer sonte tek një shtëpi në Parkun e Qytetit në Prishtinë.


Nga ky zjarr është përfshirë kulmi i kësaj shtëpie.

Rastin e ka konfirmuar Latif Zeka, Komandant i Zjarrfikësve.

“Është djegur kulmi i një shtëpie. Zjarrfikësit kanë intervenuar në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë shuarjen e tij. Zjarri është nënkontroll. Nuk raportohet për të lënduar”.

Zeka shtoi se kjo ka ndodhur rreth orës 21:30.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë