Loading…

Digjet një veturë luksoze në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

  • 31/03/2023 | 14:30

Digjet një veturë luksoze në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Një veturë është kapluar nga zjarri në autostradën “Ibrahim Rugova”, afër Komunës së Malishevës.


Kështu ka bërë të ditur një lexues i lajmi.net, i cili ka dërguar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.

Rasti ka ndodhur rreth orës 12:00 të ditës së sotme.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë