Loading…

Digjet një veturë në Prishtinë, Policia jep detaje

  • 02/01/2022 | 23:29

Digjet një veturë në Prishtinë, Policia jep detaje

Mbrëmjen e sotme është djegur një makinë në rrugën “Afrim Loxha” në Prishtinë.


Zjarri është lokalizuar teksa nuk raportohet për persona të lënduar.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Prishtinë, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 20:30, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në rrugën “Afrim Loxha” në Prishtinë ku është djegur një veturë. Zjarri është lokalizuar. Nuk raportohet për persona të lënduar”, tha ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë