Loading…

Digjet një veturë në Prishtinë, te Hotel Grand

  • 02/08/2022 | 17:52

Digjet një veturë në Prishtinë, te Hotel Grand

Një veturë është djegur rreth orës 17:30 te “Grandi”, në Prishtinë.


“T7” ka siguruar disa fotografi nga vendi i ngjarjes.

Raportohet se nuk ka të lënduar si pasojë e djegjes së kësaj veture.

Pos policisë aty janë parë edhe zjarrfikësit.

Policia ende nuk e ka konfirmuar aksidentin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë