Loading…
Digjet objekti i një pishine në Gjakovë |VIDEO
  • 13/06/2018 | 23:47

Digjet objekti i një pishine në Gjakovë |VIDEO

Një pishinë është kapluar nga flakët në një fshat të Gjakovës, të mërkurën.


Zjarri ka djegur banakun e madh të pishinës “Delfini”, në Moglicë, në orët e mbrëmjes.

Tash për tash nuk dihet shkaktari i djegies së pishinës, ndërsa nuk raportohet për viktima.

Gazeta Express ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë