Loading…

Digjet xhamia në Reçak

  • 07/06/2017 | 11:39

Digjet xhamia në Reçak

Policia njofton se një person nga Reçaku i Shtimes ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë xhamia e fshatit.


Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje dhe kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti është duke u hetuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë