Loading…

Dikur jepte lajme me gjoksin jashtë: Tani aktorja shqiptare zhvishet gati se tëra në plazh

  • 16/07/2019 | 12:13

Dikur jepte lajme me gjoksin jashtë: Tani aktorja shqiptare zhvishet gati se tëra në plazh

Dikur jepte lajmet me gjoksin jashtë, ndërsa sot është një nga femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Po flasim për aktoren, Eliona Pitarka, e cila njihet për format e saj “bombastike” fizike.

Së fundmi, 28-vjeçarja ka publikuar disa foto në Instagram, ku shfaqet tejet “provokuese”.

E veshur me bikini dhe një bluzë të bardhë, Eliona shihet teksa po shijon këto ditë të nxehta, duke u freskuar në det.

Aktorja e Apartamentit 2XL njihet për fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale, duke tërhequr vëmendjen e fansave.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë