Loading…

”Dikush nuk po e thotë të vërtetën, ose ju president ose ambasadori amerikan”

  • 15/03/2017 | 22:14

”Dikush nuk po e thotë të vërtetën, ose ju president ose ambasadori amerikan”

Analisti politik, Driton Selmanaj në emisionin “Click” në RTV 21, i tha  presidentit Thaçit se dikush nuk po e thotë të vërtetën për Ushtrinë, ose ju, ose ambasadori amerikan.

“Dikush nuk po e thotë të vërtetën, ose ju president, ose ambasadori amerikan, dhe sekretari i NATO-s, për formimin e Ushtrisë”, tha ai.

Selmanaj tha se ai sot ka frikë nga kjo sjellje e presidentit Thaçi, për prishjen e partneritetit me SHBA-në dhe me NATO-n.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë