Loading…

‘Dimër i vetmisë së madhe’: Hoxhaj ironizon me Kurtin dhe ministren Rizvanolli

  • 10/08/2022 | 20:08

‘Dimër i vetmisë së madhe’: Hoxhaj ironizon me Kurtin dhe ministren Rizvanolli

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj ka ironizuar me kryeministrin Albin Kurti dhe ministren e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, pasi Kurti dy ditë më parë e përmendi rrezikun e një konflikti të ri me Serbinë, ndërsa sot ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, si me trishtim tha se Kosovën e pret një dimër i vështirë për shkak të rrymës.


Hoxhaj ka postuar një fotografe në rrjetin social Facebook, ku shihet libri i Ismajl Kadaresë, “Dimri i vetmisë së madhe’.

Krahas fotografisë, Hoxhaj ka shkruar ‘No Comment’.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë