Loading…

Dimri, thjesht i mrekullueshëm (Foto)

  • 30/12/2016 | 16:17

Dimri, thjesht i mrekullueshëm (Foto)

Është periudhë e veçantë e vitit, ku qyteti vishet me ngjyra të bardha. Kështu, të gjithë fotografët shfrytëzojnë mundësinë të realizojnë fotografi të bukura të qytetit të mbuluar me borë.


Pylli është ai që duket më së bukuri, edhe pse është ftohtë, fotografët mundohen që me anë të fotografisë të thyejnë heshtjen e tij.

Këto janë fotografitë më të bukura të një pylli të mbuluar me borë të fotografit Rizsavi Tamas.

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë