Loading…
Dinë si t’ju bëjnë për vete: Në këtë shenjë horoskopi lindin mashtruesit më të mëdhenj
  • 14/03/2019 | 23:35

Dinë si t’ju bëjnë për vete: Në këtë shenjë horoskopi lindin mashtruesit më të mëdhenj

Këta kameleonë shoqërorë do t’ju bindin që pikërisht janë ata shoqëria juaj e përsosur.


Fjala është për Ujorët.

Personat e lindur në këtë shenjë janë shumë dinakë dhe saktësisht dinë se si mund t’ju pushtojnë dhe t’ju bëjnë për vete.

Në fillim maksimalisht do t’jua plotësojnë dëshirat, do t’ju bindin që keni të njëjtin kuptim për humor, që keni interesa të njëjta dhe që thjesht jeni si të lindur për njëri-tjetrin.

Ujorët, pas një kohe, kur e kuptojnë që “ia kanë arritur qëllimit” dhe që më nuk janë të detyruar të angazhohen më shumë, fillojnë ta tregojnë fytyrën e tyre të vërtetë. Mirëpo, kurrë nuk do t’ju zbulojnë kush vërtet janë ata në tërësi.

Loja e parapëlqyer e tyre është ngrohtë-ftohtë kështu që disa ditë janë përplot dashuri dhe pas pak ditësh tërësisht qëndrojnë të painteresuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë