Loading…
Diona Fona lanson këngën e re ‘E ke dit’
  • 23/02/2019 | 11:22

Diona Fona lanson këngën e re ‘E ke dit’

Kënga e re nga këngëtarja Diona Fona, u lansua dje, këngë kjo e cila i’u kushtohet dashurisë, transmeton Gazeta Metro.


E shoqëruar me një videoklip ku Fona duket bukur si gjithmonë, kënga e saj e re titullohet “E ke dit”.

Teksti përmban një histori dashurie, derisa këngëtarja e ka bërë performancën atraktive duke vallëzuar këndshëm në skenat e këtij klipi.

E veçanta e këngës është se sa vargje të tekstit i ka shkruar edhe vet Diona./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë