Loading…

Diona Fona ndan pamje nga klipi i ri, duket shumë joshëse

  • 16/05/2021 | 15:46

Diona Fona ndan pamje nga klipi i ri, duket shumë joshëse

Këngëtarja është duke punuar për këngën e radhës.


Dhe, Diona Fona ka publikuar imazhe nga klipi i këngës, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur një fotografi joshëse e veshur me një fustan ngjyrë portokalli i cili i ka venë në dukjen këmbët e gjata joshëse.

Diona Fona klipin është duke e xhiruar në Vlorë dhe nga atje po publikon prapaskena të shumta gjatë xhirimeve.

Theksojmë se, ‘Sheqer’ është kënga e realizuar së fundi e artistes shqiptare derisa protagonist i klipit ishte konkurrenti i ‘Përputhen’, Andi Artani.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë