Loading…

Disa ditë para ditëlindjes, Kylie Jenner fillon festën me shoqërinë dhe familjen

  • 08/08/2020 | 09:07

Disa ditë para ditëlindjes, Kylie Jenner fillon festën me shoqërinë dhe familjen

Kylie jenner pas dy ditësh (10 gusht), do të festoj ditëlindjen e saj të 23-të, por duket se ajo I ka filluar festimet e ditëlindjes më herët.


Këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve në Instagram, e cila është dukur mahnitëse me paraqitjen.
22-vjeçarja mbante të veshur disa reçipeta të bardha ku ja tregonin gjoksin shumë të formësuar dhe një xhaketë të zezë.

Kylie u surprizua nga miqët e saj me një torte me lule, teksa mbi to qëndronin dy qirinj të vegjël.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë