Loading…

Disa ide si të organizoni hapësirën tuaj të banimit

  • 18/11/2016 | 23:40

Disa ide si të organizoni hapësirën tuaj të banimit

Kohët e fundit, shumë njerëz ankohen për mungesë të hapësirës banuese dhe pamundësinë për të organizuar jetën e tyre në hapësirën e ngushtë ku jetojnë. Megjithatë, jo gjithçka lidhet me metrat katrorë…

Dizajnerët dhe arkitektët kanë arritur të bëjnë zgjidhje të mençura për hapësirat e vogla të banimit, ku me organizim më të mirë – jeta e njerëzve, që jetojnë në hapësira të tilla, bëhet shumë më e lehtë ndërsa interieri duket shumë më bukur.

Pra, nuk bëhet fjalë për ndonjë sfidë të madhe, thjesht nevojitet pak kreativitet. Në vijim ju sjellim disa ide të mençura se si mund të organizoni më mirë jetën tuaj në hapësira të vogla të banimit.

hapesira kreative 004hapesira kreative 006hapesira kreative 014hapesira kreative 013hapesira kreative 012hapesira kreative 011hapesira kreative 010hapesira kreative 016hapesira kreative 003hapesira kreative 001hapesira kreative 007hapesira kreative 005hapesira kreative 015hapesira kreative 017hapesira kreative 009hapesira kreative 008hapesira kreative 002

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë