Loading…

Disa mënyra se si t’i thoni gruas që dëshironi seks

  • 22/07/2021 | 13:43

Disa mënyra se si t’i thoni gruas që dëshironi seks

Mund të jetë shumë e ndërlikuar t’i thuash partneres se sa shumë dëshironi të bëni seks me të. Shumë njerëz humbasin dëshirën për komunikim rreth kësaj nga frika se do të gjykohen për dëshirë të seksit.


Sidoqoftë, nëse nuk doni të jeni të drejtpërdrejtë, ka shumë mënyra me të cilat mund t’i tregoni gruas tuaj se doni seks, transmeton Klan Kosova.

Për të ndihmuar të gjithë burrat, më poshtë keni disa mënyra se si mund t’i thoni gruas tuaj se doni të bëni seks!

Mbani duart e saj

Admiro karakteristikat e saj

Lule

Shënime ngjitëse

Dhuroi të brendshme

Bëni komplimente

Buzëqeshi

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë