Loading…

Disa mërgimtarë po largohen nga Aeroporti me vetura të MPB’së

  • 27/07/2021 | 23:23

Disa mërgimtarë po largohen nga Aeroporti me vetura të MPB’së

Mërgimtarët që i mbijetuan aksidentit tragjik në Kroaci, po largohen nga Aeroporti i Prishtinës për në shtëpitë e tyre.


Disa nga mërgimtarët po largohen me familjarët e tyre, ndërsa disa të tjerë janë duke u larguar me vetura të Ministrisë së Punëve të Brendshme.

Më poshtë keni pamjet nga momenti kur mërgimtarët po largohen nga Aeroporti i Prishtinës ‘Adem Jashari’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë