Loading…
Disa nga fotografitë ku Brikena e RTK-së e tepron me zhveshje
  • 15/03/2019 | 11:18

Disa nga fotografitë ku Brikena e RTK-së e tepron me zhveshje

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive që shpesh bëhet lajm në mediat rozë, transmeton Gazeta Metro.


Ajo shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese. Në fotografi të shumta ajo vë në pah gjoksin ose këmbët e saj seksi.

Më poshtë keni disa fotografi ku Brikena duket shumë bukur dhe tejet joshëse. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë