Loading…

Disa persona dëmtojnë llogon e shkollës në fshatin Savrovë të Suharekës

  • 31/12/2021 | 08:46

Disa persona dëmtojnë llogon e shkollës në fshatin Savrovë të Suharekës

Në fshatin Savrovë, të Suharekës llogo e shkollës është dëmtuar nga persona të panjohur, shkruan Gazeta Metro. 


Sipas raportit të Policisë, dje rreth orës 07:25, drejtori i shkollës së fshatit Savrovë, ka njoftuar se të dyshuar të panjohur kanë dëmtuar llogon e kësaj shkolle.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Më poshtë raporti i plotë i Policisë: 

Fsh. Savrovë ,Suharekë 30.12.2021-07:25. Ankuesi mashkull kosovar, drejtor i shkollës, ka njoftuar se të dyshuar të panjohur kanë dëmtuar llogon e kësaj shkolle. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti nën hetime. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë