Loading…

Disa persona të mitur keqpërdorin foto dhe video të një femrës së mitur, Policia nis hetimet

  • 20/01/2022 | 10:03

Disa persona të mitur keqpërdorin foto dhe video të një femrës së mitur, Policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka filluar hetimet për një rast në Suharekë, ku disa persona të mitur kanë keqpërdorur disa foto dhe video të viktimës së mitur femër kosovare, shkruan Gazeta Metro.


Dje rreth orës 13:00 në Suharekë, njësitet e hetuesisë kanë filluar hetimin pasi që disa persona të mitur kanë keqpërdorur disa foto dhe video të viktimës së mitur femër kosovare.

Viktima është intervistuar në prezencë të prindit, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Rasti është cilësuar si keqpërdorim i fëmijëve në pornografi. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë