Loading…

Disa zëra të çuditshëm dëgjohen brenda ‘BBVA’, komentuesit supozojnë që dikush nga banorët ka kryer marrëdhënie

  • 31/03/2023 | 18:20

Disa zëra të çuditshëm dëgjohen brenda ‘BBVA’, komentuesit supozojnë që dikush nga banorët ka kryer marrëdhënie

Gjatë ditës së djeshme, banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri “Big Brother VIP Albania” kanë realizuar një fotosesion.


Llogaria zyrtare e banorit, Elvis Pupa në rrjetin social “Instagram” ka ri-publikuar një video gjatë kohës që ai ishte duke pozuar për aparatin.

Në sfond të kësaj video dëgjohen disa zëra të çuditshëm, ku komentuesit kanë supozuar që dikush nga banorët ka kryer marrëdhënie.

Videoështë bërë virale në rrjetin social “TikTok”, ku për pak kohë ka grumbulluar më shumë se 300 mijë shikime.

@londer621 #luizejlli #kozakbraci1 #bigbrother #deamichelle #turp #qirje ♬ original sound – LD

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë