Loading…

Distria Krasniqi e argjendtë në Budapest

  • 12/07/2019 | 17:53

Distria Krasniqi e argjendtë në Budapest

Distria Krasniqi ka dhënë një paraqitje të shkëlqyer në Grand Prix e Budapestit.


Në kategorinë 48 kilogramë ajo rrëmbeu medaljen e argjendtë, transmeton Koha.net.

Në finale ajo pësoi nga japonezja, Funa Tonaki, e cila fitoi me Ippon në “Golden Score”.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë