Loading…
Dita më e nxehtë e javës sot, lexoni motin për ditët e ardhshme
  • 12/07/2018 | 00:04

Dita më e nxehtë e javës sot, lexoni motin për ditët e ardhshme

Të enjten në Kosovë pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë.

Temperaturat e ajrit do të shënojnë rritje pak mbi vlera mesatare. Minimalet do të luhaten nga 12C deri në 14C, e ato maksimale nga 27C deri 29C, e në fundjavë do të zbresin deri në 25C.

Do të fryjë erë e lehtë kryesisht nga krahu verior 1-5m/s.

Shtypja atmosferike, do të shënojë rritje të lehtë, por që do të mbetet rreth vlerave normale./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë