Loading…

Dita më e nxehtë sot: Këto janë temperaturat gjatë ditës

  • 13/06/2019 | 01:41

Dita më e nxehtë sot: Këto janë temperaturat gjatë ditës

Prishtina Weather ka njoftuar se nesër moti do të jetë mot i nxehtë dhe kryesisht i kthjellët dhe me diell, transmeton Gazeta Metro.

Temperatura maksimale pritet të jetë 32 gradë Celsius, kurse ajo minimale pritet të jetë 16 gradë Celsius.

Më poshtë mund ta shikoni foton dhe tabelën e temperaturave për ditët në vijim:

Do të fryj erë e lehtë nga jugperëndimi 1-2m/s, e nga dita e premte lehtë dhe mesatare nga verilindja 1-5m/s.

Shtypja atmosferike do të rritet mbi vlera normale./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë