Loading…
Ditë zie për Kidën, i vdes një person shumë i rëndësishëm |FOTO
  • 24/09/2018 | 19:32

Ditë zie për Kidën, i vdes një person shumë i rëndësishëm |FOTO

Një person i afërt i saj ka vdekur Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi- Kida sot ka humbur një person shumë të rëndësishëm në jetën e saj.


Bëhet fjalë për gjyshen e saj, për të cilën në rrjetin social Instagram Kida ka lënë një mesazh prekës, ku e falënderon për çdo gjë që ka bërë për të.

“Nanushi jem është e vështirë me fillu me shkrujtë për ty, më ke rritur dhe më ke edukuar në mënyrën më të mirën, faleminderit shumë për çdo gjë që e ke bo për mu nana. Të dua pa fund. Do të më mungosh, përgjithmonë në zemrën time. Pusho në paqe”, ka shkruar Kida. rtv21.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë