Loading…

Ditëlindje plot dhurata për Klaudia Pepan: Kush është fatlumi në krehët e saj

  • 26/10/2020 | 14:07

Ditëlindje plot dhurata për Klaudia Pepan: Kush është fatlumi në krehët e saj

Balerina bukuroshe shqiptare, Klaudia Pepa festoon sot 28-vjetorin e lindjes.


Në këtë ditë speciale, balerina ka marrë një surprizë shumë të bukur, një dhomë të zbukuruar plot tollumbace në ngjyrë rozë e të bardhë në resortin ku ajo po qëndron. E lumtur, Klaudia e ka ndarë këtë detaj të bukur me ndjekësit e saj në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja merr surpriza romantike, por nuk dihet ende cili është fatlumi që ka rrëmbyer zemrën e Klaudias dhe e bën atë të lumtur.

 

View this post on Instagram

 

Yay, it’s my birthday 🎂 Thanks for my birthday pink set @chalet_al_foss 💓🦩

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Më të fundit
...
  • 28/11/2020 | 16:59
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë