Loading…

Dizejnatorja kosovare vesh këngëtaren serbe

  • 28/01/2020 | 20:23

Dizejnatorja kosovare vesh këngëtaren serbe

Këngëtarja serbe, Jelena Karleuseva ka zgjedhur të bashkëpunoj me shqiptare, duek vendosur kështu të vësh një nga kreacionet e Dona Matoshit, transmeton Gazeta Metro.


Një nga artistet më të njohura serbe, por edhe më seksi kanë prezentuar veshjen e kosovares, suksesi i të cilës është dita- ditës në rritje. Këtë gjë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila me ana të një postimi në profilin e saj në Instagram ka treguar se kush është përkujdesur për veshjen e saj.

Këtë  fustan ajo e veshi në “Music Aëards Ceremoni”, që mbahet në Beograd dhe mori vëmendjen e të gjithëve me këtë paraqitje, sidomos në njërën nga fotografitë ku i del në pahë pjesa intime.

 

View this post on Instagram

 

Bow down bitches 🧜‍♀️🌪 In @donamatoshiofficial #macawards

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Suksesi i kreatorëve kosovarë është duke ecur me shpejtësi të dritës, dhe kufij nuk po paraqesin anjë problem për të dominuar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë