Loading…

Dj Dagz gati të shpërthej në lot, kjo është arsyeja

  • 16/11/2021 | 12:58

Dj Dagz gati të shpërthej në lot, kjo është arsyeja

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri në “Big Brother VIP”, pesë nga banorët fituan të drejtën që të shohin ndeshjen e fundit të kombëtares shqiptare në kualifikimet për “Botërorin 2022”.


Iliri, Arjola, Sabiani dhe Monika që u refuzuan të ishte pjesë e festës nga pjesa e tjetër e banorëve mbrëmë patën mundësinë të shihnin ndeshjen e kombëtares së Shqipërisë, teksa ata zgjodhën të marrin edhe ish-futbollistin, Kledin për të shikuar ndeshjen.

Dy banorët nga Kosova, Pajtim Krasniqi (DJ PM) dhe Arbër Gumnishta (DJ Dagz), që në ditët e parë kishin shprehur kerkesë nga “Vëllai i madh” që të ndiqnin një ndeshje futbolli, pasi dyshja treguan se janë ndjekës të rregullt të ndeshjeve të futbollit.

Pas përfundimit të ndeshjes, DJ Dagz vazhdoi të shprehte inatin e tij pasi që nuk u ftua të shihte ndeshjen nga pjesa tjetër e grupit.

Në një moment, ai thotë: “Që 20 vite nuk më ka thënë dikush JO, kujt po ja nin për kontratë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë