Loading…

Dj Dagz përkrahë nga jashtë Eixhel: Kjo është fotografia që zgjodhi ai ta postojë

  • 26/01/2022 | 19:10

Dj Dagz përkrahë nga jashtë Eixhel: Kjo është fotografia që zgjodhi ai ta postojë

Dj Dagz tashmë është ndër emrat më të dëgjuar së fundmi.


Ai ka qenë pjesë e shtëpisë më të madhe në Shqipëri “Big Brother VIP”.

Pas më shumë se dy muajsh, me vendimin e publikut i dha fund lojës, por gjërsa ishte brenda Arbëri krijoi një lidhje me njërën nga konkurrentët.

Bëhet fjalë për Einxhel Shkirën, ndërkaq së fundmi ajo që ra në sy në profilin e tij në Instagram, është një foto që ka postuar bashkë me Einxhel ku ka shkruar me hashtag: #Einxhelfituese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbër. (@dj_dagz)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë