Loading…

Dj e famshme amerikane pozoi me bikini super seksi, por burri afër saj me bikini të pazakontë mori vëmendjen

  • 11/06/2021 | 17:46

Dj e famshme amerikane pozoi me bikini super seksi, por burri afër saj me bikini të pazakontë mori vëmendjen

Chantel Jeffries shijoi plazhin, dhe me bikini të saj seksi ajo tërhoqi vëmendjen e burrave, por nuk shkoi gjithçka siç donte kjo, transmeton Gazeta Metro.


Dj më e njohur amerikane, producente dhe aktore i kaloi ditët e saj në plazh ku nxjerr në pah atributet dhe trupin e ëndrrave të saj. Ajo u pa në Miami me bikini seksi që nxirrte në pah dekoltenë e saj dhe të pasmet. Sidoqoftë, fokusi ishte gjithashtu tek burri që ishte pranë saj në plazh.

Gjegjësisht, teksa Chantel po ecte drejt në detit, burrë afër saj kishte veshur një palë tanga të verdhë dhe po ushtronte.

Në fillim të Marsit, kishte spekulime rreth krizës në jetën e saj të dashurisë, e cila zgjati për disa muaj.

I dashuri i Chantel është anëtar i The Chainsmokers – Andreë Tigart, dhe u “kap” duke shkëmbyer ledhatime me një zeshkane në një plazh në Miami, të gjitha këto çuan në probleme në lidhjen e tyre të dashurisë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë