Loading…

Dj PM dhe Donaldi ngacmojnë Beatrixën

  • 25/11/2021 | 13:28

Dj PM dhe Donaldi ngacmojnë Beatrixën

Pas shumë debateve e ngjarjeve jo aq të mira brenda shtëpisë më të madhe ‘Big Brother Albania VIP’, është koha për pak atmosferë feste.


Brenda shtëpisë mbrëmë u organizua një festë latine të organizuar nga ‘Vëllai i Madh’.

Banorët ishin ata që e shijuan këtë festë në maksimum me valle e dëfrim. Madje ata gjetën kohë edhe për ‘ngacmime’ ndaj vajzave të cilat ishin të veshura me rroba latine.

Ishte Pajtimi dhe Donaldi si gjithmonë, personazhet që u munduan të krijojnë momente qesharake.

Të dy bashk inskenuan një skenë kinse janë në një klubë nate dhe i’u afruan Beatrixit dhe Semit të cilat ishin duke kërcyer. Por ishte e kotë përpjekja e tyre, pasi vajzat nuk ia varin asnjërit.

Banorët po arrijnë të kenë momente të mira duke mos mundur të i anashkalojnë ato momente jo edhe aq të dëshirueshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë