Loading…

Djalë pas 8 vajzave, në kërkim të një mashkulli (Video)

  • 03/03/2017 | 08:18

Djalë pas 8 vajzave, në kërkim të një mashkulli (Video)

Familja Ibrahimi nga Komorani, nuk ndaluan së linduri fëmijë, derisa u lindi një djalë, edhe pse deri atëherë kishin lindur tetë vajza.


Shqiptarët vazhdojnë ta kenë të rëndësishme gjininë e fëmijës, thuhet në një kronikë të Klan Kosova.

Në QKUK thonë se ka raste kur në oborrin e kësaj qendre klinike dëgjohen daulle e surle, me të cilat familjarët festojnë lindjen e djalit pas disa vajzave.

Ata thonë të mos kenë dëgjuar ndonjëherë që festë e ngjashme të bëhet kur dikujt i ka lindur vajzë. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë