Loading…

Djali dhe vajza e Milloshevicit nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset pranë tij

  • 15/04/2019 | 12:27

Djali dhe vajza e Milloshevicit nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset pranë tij

Mirjana Markovic, gruaja e kriminelit Milloshevic, ka vdekur dje në Rusi, transmeton Gazeta Metro.


Marko dhe Marija Milloshevic, djali dhe vajza e Mirjana dhe Slobodan Milloshevicit, nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset në Serbi.

Mirjana Markovic, gruaja e ish-presidentit të Serbisë dhe Jugosllavisë, Slobodan Millosheviç, ka ndërruar jetë mbrëmë në Moskë të Rusisë, në spital ku ishte duke u mjekuar përgjatë një muaji, shkruan kurir.

Vendi dhe koha e varrimit nuk bëhen të ditura, mirëpo është ende e paqartë nëse e ndjera do të varroset afër burrit të saj në Pozharevac, apo në Moskë ku kishte kaluar 16 vitet e fundit./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë