Loading…

Djali i Cristianos hap llogari në Instagram: Brenda dy ditëve thyen rekord të ndjekësve

  • 26/02/2020 | 19:25

Djali i Cristianos hap llogari në Instagram: Brenda dy ditëve thyen rekord të ndjekësve

Cristiano Ronaldo dhe familja e tij janë gjithmonë shumë të komentuara në lajmet roze, transmeton Gazeta Metro.


Ndërsa tani kryetëm e medieve u bë djali i tij, i cili me leje të Ronaldos ka hapur një profil në rrjetin social Instagram.

Cristiano Jr. hapi llogarinë e tij në Instagram të hënën në mbrëmje, duke publikuar një video ‘selfie’ me të cilën u prezantu me fansat.

“Përshëndetje djema. Kjo është llogaria ime e re në Instagram. Shpresoj të kënaqeni”, tha i riu në anglisht, përpara se të përsëriste mesazhin në tri gjuhë të tjera.

 

View this post on Instagram

 

Hola [email protected]!! Esta es mi nueva cuenta de Instagram espero que os guste 🙂🤗

A post shared by @ minicristianoronaldo2010 on

Në vetëm për dy ditë pasi llogaria e tij në Instagram u hap, Cristiano Jr arriti shifrën e 1 milonë ndjekësve./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë