Loading…

Djali i Halil Kastratit e ‘kalli’ atmosferën me bashkëshorten, dalin pamje nga dasma

  • 13/08/2019 | 09:03

Djali i Halil Kastratit e ‘kalli’ atmosferën me bashkëshorten, dalin pamje nga dasma

Ende vazhdon të tërheq vëmendjen e publikut dasma e djalit të Halil Kastratit.

Javën që lam pas djali i humanistit Halil Kastrati i jepi fund beqarisë kur lidhi kurorë me bashkëshorten Blerina.

Në dasmë ishin të ftuar edhe figura nga politika dhe bota e shoubizit të cilët nderuan familjen Kastrati me prezencën e tyre në këtë ditë të rëndësishme.

Tani kanë dalë edhe disa pamje në media nga dasma e Firdeus dhe Blerinës ku çifti shihen duke ‘kall’ atmosferën me një vallëzim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë