Loading…

Djali i ish-ushtarit të UÇK’së ka nevojë për ndihmë financiare

  • 16/02/2019 | 22:37

Djali i ish-ushtarit të UÇK’së ka nevojë për ndihmë financiare

Aron Gashi, djali i ish-ushtarit të UÇK-së, Murtez Gashi, nga Sfërka e Komunës së Klinës ka nevojë për ndihmë që të shërohet pasi ka gjakderdhje në tru.


Për shkak të gjendjes ekonomike jo të mirë, Aroni nuk i ka kushtet për tu shëruar jashtë vendit.

Duke u gjendur në këtë situatë, familja po kërkon ndihmën e gjithë atyre që mund të kontribuojnë.

Për shkak të shumës prej 15 mijë euro të cilën familja e ka të pamundur t’i përballojë, të gjithë ata që dëshirojnë t’ia kthejnë jetën djalit të vogël mund të ndihmojnë duke e kontaktuar prindin e tij, Murtez Gashi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë