Loading…

Djali i Johnny Depp bëhet për të dashur: Çifti i ri fotografohen rrugëve të Parisit

  • 11/08/2020 | 20:07

Djali i Johnny Depp bëhet për të dashur: Çifti i ri fotografohen rrugëve të Parisit

18 vjeçari është fotografuar me të dashurën në Paris.


Djali i Johnny Depp, Jack, është duke e shijuar lidhjen e tij të dashurisë, shkruajnë mediat e huaja.

Ai është fotografuar me të për herë të parë gjatë një shëtitje pranë të dashurës së tij modele në Paris.

18-vjeçari, i cili rrallë shihet në media, dukej i disponuar në shoqëri të bukuroshes Camille Jansen, e cila është dy vjet më e madhe se ai. Ndërkohë që babai i tij po qëndron në Mbretërinë e Bashkuar për procesin gjyqësor me ish-bashkëshorten Amber Heard, Jack jeton në Paris, aty ku qëndron edhe nëna e tij, Vanessa Paradis.

Për dallim nga Depp, i cili ka përjetuar një karrierë të suksesshme si aktor, djali i tij ka qëndruar larg syrit të publikut dhe nuk ka qenë i interesuar që të ndjekë hapat e babait.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë