Loading…

Djali i Kadri Veselit publikon një fotografi të rrallë të babait me Thaçin e Krasniqin

  • 05/11/2021 | 13:16

Djali i Kadri Veselit publikon një fotografi të rrallë të babait me Thaçin e Krasniqin

Një vit pas arrestimit të krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, djali i ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit, Klestori ka shpërndarë një fotografi të rrallë të babait të tij me ish-presidentin, Hashim Thaçi dhe ish-kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqin.

Ai ka publikuar këtë fotografi që është realizuar vite më parë.

Po ashtu edhe djali i ish-presidentit Thaçi, Endriti ka publikuar një fotografi me babanë e tij që ishte realizuar ditën që Thaçi ishte nisur drejt Hagës.

Ndryshe, që nga ajo ditë, krerët e UÇK-së  po vazhdojnë të mbahen në paraburgim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë