Loading…

Djali i Limajt: Vlerat e luftës i mbronë Uran Ismaili, më kujtohet lufta e tij heroike në Counter Strike

  • 13/01/2021 | 22:52

Djali i Limajt: Vlerat e luftës i mbronë Uran Ismaili, më kujtohet lufta e tij heroike në Counter Strike

Durim Limaj që është djali i kryetarit të Nismës, Fatmir Limajt, ka ironizuar me disa deklarata për UÇK’në të bëra sontë nga Sekretari i PDK’së, Uran Ismaili.


Ismaili tha se vlerat e luftës përfaqësohen nga PDK’ja e cila si partie e veteme në statutin e saj e ka pikën në të cilën thuhet se PDK është parti e dalur nga lufta e UÇK’së.

Mirëpo, ky deklarim i Ismailit ka nixtur Durim Limajn duke thënë me ironi se ‘i kujtohet lufta e tij në Counter Strike’.

“Nderkohe, ne Kosove vlerat e luftes i mbrone Urani! Me kujtohet si sot, lufta heroike e tij ne Counter Strike!”, ka shkruar ai.

Ndryshe, PDK e Nisma nuk kanë arritur që të bëjnë koalicion parazgjedhor.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë