Loading…
Djali i Ukshin Hotit: Babi ndoshta është gjallë!
  • 16/05/2019 | 18:39

Djali i Ukshin Hotit: Babi ndoshta është gjallë!

Sot janë bërë 20 vjet nga zhdukja e veprimtarit të shquar, Ukshin Hoti, për të cilin, familajrët shpresojnë ende se është gjallë, transmeton Gazeta Metro.


Në një bisedë tejet emocionuse, djali I tij Andini tha se ka shpresa që babai i tij mund të jetë i gjallë.

“Ndoshta dikund është gjallë, me mban kjo shpresë”, tha Andin Hoti në T7.

Po ashtu ai shpresoi se shumë shpejt do të themelohet një Tribunal që do t’i gjykojë krimet e serbëve në Kosovë.

Në seancën e Kuvendit të Kosovës sot është folur shumë për Ukshin Hotin dhe të pagjeturit e tjerë.

Fjalë të mëdha janë thënë për Ukshin Hotin nga secili lider i shtetit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë