Loading…

Djali ka qarë te berberi, ajo që i kanë bërë djemtë e ka mahnitur botën

  • 27/01/2019 | 23:09

Djali ka qarë te berberi, ajo që i kanë bërë djemtë e ka mahnitur botën

Djali ka qarë te berberi, ajo që i kanë bërë djemtë e ka mahnitur botën

Dihet mirë se fëmijët shpesh kanë frikë te berberi, transmeton Gazeta Metro.

Por, djemtë e mrekullueshëm janë përpjekur që një djali qethja e parë të jetë përjetim. U lumtë djema!

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë