Loading…

Djali rrah babain në Deçan: Nuk e ndal as ambulanca, dërgohet me emergjencë për në Pejë

  • 25/12/2021 | 21:03

Djali rrah babain në Deçan: Nuk e ndal as ambulanca, dërgohet me emergjencë për në Pejë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Carrabreg të komunës së Deçanit, ku djali ka rrahur babain e tij i cili përfundoi në spital, shkruan Gazeta Metro.


Viktima kishte marrë lëndime të rënda, ku më pas u dërgua në ambulantën në Deçan, por lëndimet e mëdha që mori bën që ai të dërgohej për në emergjencë në Pejë, mëson Gazeta Metro nga burimet.

Viktima kishte marrë lëndime të mëdha në kokë, pas rrahjes nga djali i tij.

Dyshohet se djali i viktimës është me probleme mendore, sipas këtyre burimeve.

Viktima mësohet të jetë i moshës 85 vjeçare, ndërsa djali i tij 40 vjeç.

Metro do iu mbaj të informuar për rastin…

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë