Loading…

Djaloshi 3 vjeçar nga Suhareka, e vozit në mënyrë profesionale motorin: Shihni se si bën ‘drift’

  • 21/05/2020 | 20:37

Djaloshi 3 vjeçar nga Suhareka, e vozit në mënyrë profesionale motorin: Shihni se si bën ‘drift’

Një djalosh 3 vjeçar është shfaqur në rrjetet sociale duke vozitur në mënyrë të shkëlqyer një motor me katër rrota. Vogëlushi bën ‘drift’ me motor duke mos e pasur problem fare, shkruan Gazeta Metro. 


Video e një të vogëlushi duke vozitur një motor me katër rrota është bërë virale.

Një fanpage ‘Off Road Grejkoci’, ka shpërndarë videon e këtij vogëlushi, ku bëhet e ditur se ai është 3 vjeçar e gjysmë dhe shihet duke bërë ‘drift’ me këtë motor.

Pamjet janë xhiruar në Grejkoc të Suharekës, e gjithashtu edhe djaloshi është nga ky fshat.

Më poshtë keni videon e plotë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë