Loading…

‘Djaloshi i artë’ i Kosovës me super paraqitje, shënon dy herë

  • 03/11/2021 | 08:29

‘Djaloshi i artë’ i Kosovës me super paraqitje, shënon dy herë

Bersant Celina po e gjen formën e tij çdo ditë e më shumë, pasi në këtë mesjavë ai arriti të shënojë dy herë për skuadrën e tij.


Ipswich Town mori një fitore të madhe si mysafir i Wycombe me rezultat 4-1.

Reprezentuesi ynë shënoi golin e parë dhe të fundit në këtë sfidë.

Goli i parë erdhi në minutën e 27-të të ndeshje që i barazoi shifrat në 1-1.

Krejt në kohën shtesë Celina mori një top në fushën e tij, por me shpejtësi kali gjysmën, duke kaluar edhe portierin kundërshtarë për të shënuar për rezultatin përfundimtar 4-1.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë