Loading…
Djaloshi i përgjumur vë karrigen në krah duke menduar se është çanta dhe niset për në shtëpi
  • 05/09/2018 | 13:27

Djaloshi i përgjumur vë karrigen në krah duke menduar se është çanta dhe niset për në shtëpi

Ky djalosh kishte një ditë të gjatë në shkollën e tij.


Kështu, ai vendosi të fle për pak kohë, shkruan dailymail, transmeton gazetametro.net

Por, është koha për të shkuar në shtëpi, kështu që mësuesja e zgjon nga gjumi.

Mirëpo, djalosji i vogël është aq i përgjumur, dhe mendon se karriga është çanta e tij.

This kid is definitely not a morning person 😂

This kid is definitely not a morning person 😂

Posted by Daily Mail on Wednesday, 5 September 2018

Padyshim, ky është moment aq qesharak sa mësuesja fillon të filmojë teksa fëmijet e tjerë dëgjohen duke qeshur me zë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë