Loading…

Djaloshi në foto është zhdukur, familja kërkon ndihmë për gjetjen e tij (Foto)

  • 22/08/2017 | 10:17

Djaloshi në foto është zhdukur, familja kërkon ndihmë për gjetjen e tij (Foto)

Enis Bullaku nga Jashanica e Klinës, është raportuar i zhdukur që nga data 14 gusht. 


I njëjti ka punuar në Brezovicë, familja lut të gjithë ata që mund ta ken parë ose të kan ndonjë informacion të lajmërojn në numrin e telefonit: 049567053 ose në stacionin më të afërt të policisë!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë