Loading…

Djeg dy vetura të familjes së tij

  • 22/03/2017 | 15:49

Djeg dy vetura të familjes së tij

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në fshatin i Drelaj të Pejës pasi që i njëjti qëllimisht ka djegur tërësisht një veturë dhe një veturë tjetër e ka dëmtuar pjesërisht.


I dyshuari është arrestuar nga policia, pasi ka djegur qëllimisht dy vetura që i përkisnin familjarëve të tij. Nuk dihen shkaqet e incidentit.

Të dy veturat ishin pronë e familjes së të dyshuarit. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë